Nabídka již není aktivní.

Mrkni na 2 volných nabídek z lokality Liberec >>

Další nabídky (26) Brigády Liberec

Administrativní práce/zadávání dat do PC – 100 Kč/hod

více o nabídce >>

Náplň práce:

- administrativní práce na PC
- zpracování a zadávání dat z výkazů a objednávek do počítačové databáze
- kontrola údajů ve výkazech, archivace dokumentů
- práce s internetem a jednoduchými tabulkami v Excelu

Hledáme a požadujeme:

- spolehlivou, zodpovědnou a pečlivou ženu či muže, která/ý může docházet do práce vždy v pondělí a úterý celý den (8°° - 16°°) a případně ve středu nebo ve čtvrtek na část dne
- velmi dobrou znalost práce s PC (Word, Excel)
- ideální jako dlouhodobá brigáda pro studenty nebo ženy na rodičovské

- dlouhodobý přivýdělek (dohoda o provedení práce)
- časová náročnost cca 2 - 3 dny v týdnu
- finanční ohodnocení 100,- Kč/hod (20 hod. týdně), tj. cca. 8000,-Kč/měsíčně
- místem výkonu práce je Liberec – Ruprechtice (v blízkosti MHD)

NÁSTUP IHNED.

Mzda:100 Kč/hod.
Počet míst:1
Vhodné i pro:Absolventi, MD, OSVČ

Lokalita:Liberec